En İyisi Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü

Hastalarınız için bir hasta önlüğü sadece bir hasta önlüğü değildir;
Sizden bekleyebilecekleri bakımın somut bir ifadesidir.
Önlükleriniz lekeli, kirli veya yırtılmışsa,
hastalarınız hasta bakımınızın tıbbi çamaşır servisiniz kadar düşük olduğunu düşünecektir.
Öte yandan, olağanüstü kalitesi ve rahatlığı ile onları şaşırtan bir hasta önlüğü sağlarsanız, hasta bakımınızın kaliteli bir hizmet olduğunu algılayacaklardır.

Ameliyat önlükleri, Ameliyat ortamındaki enfeksiyonun ana sebebi olmaktadır. Enfeksiyon sonucunda hasta veya ameliyat personeli, sonucu çok kötü olabilecek risklerle karşı karşıya kalabilir.
Bundan nedenle, bu tip riskleri en aza indirmek için hastanın hasta önlüğü giymesi gerekir ve bu önlükler tek kullanımlık hasta önlükleri olmalıdır.

Tek kullanımlık hasta önlükleri hastane ortamlarında ameliyat gibi müdahaleler esnasında koruyucu giysi amacı ile hastalar tarafından giyilmektedir.

Bu önlükler tamamen steril ve teri emebilecek özel kumaş niteliklerine sahiptir. Bu nedenle en iyisi tek kullanımlık hasta önlükleridir.

Tek Kullanımlık Hasta Önlüklerinde %50 İndirim

Tek kullanımlık hasta önlüklerini firmamız güvencesi ve uygun fiyatlar ile toptan yada perakende olarak sipariş verebilirsiniz.
Sağlık amacı ile koyuculuk sağlayan ürünler konusunda hizmet sunan firmamız en uygun fiyat ve farklı ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.
web sitemizden veya iletişim numaramızdan hasta önlüklerini sipariş verebilirsiniz, yada whatsapp ile bize ulaşarak önlükler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

One Reply to “En İyisi Tek Kullanımlık Hasta Önlüğü”

Comments are closed.